
Рюкзак жіночий сірий код 7-0084
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-0084 сер
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавці та кишеню на блискавці
На фасаді рюкзака 2 кишені на блискавці та ззаду кишеня на блискавці
Розмір 25*31*10 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴


