
Набір жіночий рожевий рюкзак, сумка, пенал і гаманець код 7-0241
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-0241 роз
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із текстилю, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і велику кишеню
На фасаді є 2 кишені на блискавці та кишеня на карабіні, ззаду кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір рюкзака 29*32*12 см
Розмір сумки 28,5*31 см
Розмір гаманця 21*12,5 см
Розмір пенала 20*10,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


