
Сумка клатч жіноча бежева код 7-6505
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-6505 беж
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
У комплекті регульований ремінь завдовжки 119 см
Довжина ручки 38 см
Розмір сумки 25*17*7 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1190 мм |
| Довжина ручок | 380 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


