
Сумка жіноча бежева код 7-6020
545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-6020 беж
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопки
Сумка має два відділи та 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ремінь-ланцюжок завдовжки 124 см довжина ручки 24 см
Розмір сумки 25*18*7,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴


