
Сумка жіноча бежева код 7-99005
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-99005
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Довжина регульованого ременя 123 см
Розмір сумки 20*15*7,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



