
Сумка клатч жіноча чорна код 7-0047
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7-0047
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку та замок
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки є кишеня без застібки
Ремінь-ланцюжок завдовжки 130 см
Розмір сумки 22*16*7 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴

