
Чоботи жіночі зимові чорні натуральна шкіра на підборах С744
2 995 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С744
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал натуральна шкіра
Всередині набивна шерсть
Розмір 36-23,5 см 37-24,2 см
Висота чобота по задньому шву 37 см обхват 38 см
Каблук 5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 37 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 1 см |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 38 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴




