
Рюкзак чорний жіночий з жовтими вставками код 7-938
295 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7-938
+380 (93) 566-70-22
Лайфсел (Лайф), є Вайберповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений з текстилю, застібка на блискавку
Всередині один відділ і кишеня на блискавці.
Розмір 20*24*15 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴